Sesja ślubna Beaty i Damiana – Wiedeń

2 sierpnia 2017

miejska sesja slubna w wiedniu

Zapraszam Was do Wiednia, gdzie z Beatą i Damianem spędziliśmy dwa gorrrące (dosłownie!) dni :)

naturalny plener ślubny w wiedniu - fotoreportaz

naturalny plener ślubny w wiedniu - fotoreportaznaturalny plener ślubny w wiedniu - fotoreportaznaturalny plener ślubny w wiedniu - fotoreportaznaturalny plener ślubny w wiedniu - fotoreportazmiejski plener slubny w wiedniumiejski plener slubny w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniu

miejska sesja slubna w wiedniu

miejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniumiejska sesja slubna w wiedniu

miejska sesja slubna w wiedniu

miejska sesja slubna w wiedniu

sesja slubna w wiedniu - naturalna fotografia

sesja slubna w ogrodach wiedienskich

sesja slubna w wiedniu - palac schonbrunn

sesja slubna w wiedniu - palac schonbrunn

sesja slubna w wiedniu - palac schonbrunn

sesja slubna w wiedniu - palac schonbrunn

naturalna sesja slubna w wiedniu - ogrody schonbrunn

sesja slubna w wiedniu - palac schonbrunn

sesja slubna w wiedniu - palac schonbrunn

Już przy naszej pierwszej rozmowie z Beatą i Damianem para stwierdziła, że na pewno nie chcieliby “tych zdjęć leśnych”. Potraktowałam to jako świetną okazję, aby wejść w luźny, miejski klimat. Kropką nad “i” była suknia Beaty, która po prostu wołała, aby sfotografować ją w iście filmowym stylu. Wspólnie wybraliśmy miejscówkę na sesję – ogrody Schoonbron w Wiedniu. Warunki nas nie rozpieszczały, bo żar lał nam się nieba… ale Beata i Damian dzielnie znosili tę saunę ;) Nawet tak im się spodobało, że postanowiliśmy również drugiego dnia wybrać się na zdjęcia. Niedziela stała pod znakiem luźnego spaceru i fotoreportażu. Mimo, że sesje wykonywaliśmy w “dostojnych miejscach”, nie brakuje tutaj luzu, uśmiechu, humoru i dystansu. Bo właśnie tacy są Beata i Damian, u nich nawet poważne rzeczy traktowane są z przymrużeniem oka ;) 

Jeżeli też lubicie miejski klimat i marzy Wam się fotoreportaż w Waszym ulubionym europejskim mieście – dajcie mi znać :)

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Niesamowita architektura. Świetny street!

Wiedeń do niewyczerpane morze inspiracji, dzięki za miłe słowa!

Piękne zdjęcia w pięknym mieście :)
Sama marzę o sesji w Wiedniu <3 Jestem ciekawa czy robiąc sesje w ogrodach pałacu Schönbrunn mieliście to gdzieś zgłaszać:)

Dziękuję za miłe słowa! :) Zapraszam serdecznie na taką sesję do Wiednia, chętnie jeszcze raz odwiedzę to miasto, jest tam wiele genialnych miejscówek, gdzie można zrobić sesje :)