Wesele Pauliny i Tomka – Stary Młyn

5 grudnia 2018

Zastanawiam się od czego zacząć… od tego, że Paulina i Tomek to niezwykle szczerzy, serdeczni ludzie o ogromnym poczuciu humoru? Czy od tego, że Tomek jest fanem fotografii? Czy może wspomnieć na początku, że oprócz ich dwójki gościła mnie również Zosia? :))) Nie ważne od czego zacznę, jedno jest pewne – działo się! Dzień ich ślubu był niezwykle upalny, na stole stał schłodzony alkohol (na odwagę ;), Paulina szykowała makijaż, a Tomek (dosłownie!) wskakiwał w swój garnitur. No i oczywiście ich kochany piesek – Zosia, która jakoś instynktownie wiedziała, jak pomóc mi w komponowaniu kadrów ;) Uff, po przygotowaniach czekała nas gorrrrąca sesja plenerowa u wujka Tomka na wsi – własne kozy (które okazały się jednak być wredne ;), stodoła, piękne przestrzenie dookoła – czego chcieć więcej? Może tylko, żeby mniej grzało ;) Ale wszystko się kumulowało – palące słońce i wrzące emocje, w końcu to dzień ślubu! Tomka i Paulinę nie opuszczał dobry humor, w żadnej sekundzie, nawet podczas ceremonii ;) A już kompletnie wszystko “wybuchło” podczas wesela, gdzie parkiet iskrzał pod wpływem tanecznych kroków gości i elektryzujących dźwięków saksofonu (w tym miejscu powinna być ikona błyskawicy ;) To będzie dla mnie naprawdę szczególny reportaż. Polubiliśmy się z Pauliną i Tomkiem, tak po ludzku, a prezent, jaki od nich dostałam po prostu mnie rozwalił. Nasze szalone zdjęcie z fotobudki, wywołane w dużym formacie i oprawione. Teraz leży właśnie koło mojego biurka podsuwając jedną myśl: Enjoy your life! Dziękuję <3

p.s. Jakbyście spytali mnie, co było dla mnie największym wyzwaniem tego dnia, odpowiedziałabym – sesja. W związku z tym, że musieliśmy ją wykonać w totalnej “patelni”, w południe. Ale! wszystko zagrało. Nawet polubiłam to mocne światło ;) Jestem ciekawa, czy Wam też się spodoba, możecie zostawić słówko pod materiałem. Zapraszam do oglądnięcia historii Pauliny i Tomka :)

Jeżeli czujecie taki klimat, szukacie zdjęć pełnych energii, pokazujących autentyczne emocje – dajcie mi znać! Chętnie podeślę Wam szczegółową ofertę.

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Cudowne fotografie i cała relacja ze ślubu po prostu niesamowita! Nie można oderwać wzroku zarówno od tych klimatycznych ujęć, jak i szczęśliwej pary młodej. Gratuluję świetnego reportażu.