Ślub Magdy i Bartka – Manufaktura

19 października 2018

naturalna fotografia slubna - wesele w swidnicu manufaktura

Jak poznałam Madzię i Bartka? Otóż przepisem na tę znajomość jest posiadanie najlepszych sąsiadów ever! Takich, z którymi możesz pogadać o życiu, pośmiać się, aż cię policzki bolą i napić się zimnej wódeczki, zawsze z toastem! Mowa tutaj o Dadze i Piotrku, którzy to polecili mnie jako fotografa. Piotrek jest bratem Bartka i tak właśnie historia się zaczyna… Madzia i jej narzeczony mieli dokładną wizję swojego dnia i przy tym większość pomysłów realizowali sami! Jak zobaczycie niżej, ta pięknie przystrojona industrialna sala restauracji Manufaktura to ich dzieło :) Wpadli też na super pomysł, aby wynająć pokój w Karczmie Zagłoba, gdzie mogli się na spokojnie przygotowywać do ślubu. Chyba nie muszę dodawać, że nie małą rolę grała tutaj estetyka tego pomieszczenia :) Dbali o każdy detal, ale przy tym absolutnie nie było czuć spiny. Czuć było za to ich miłość, to jak Bartek patrzy na Magdę…aaaaa…. to jest spokojne spojrzenie, wyrażające miliony emocji! Pięknie jest powrócić do tego wspomnienia, zapraszam Was, chodźcie ze mną dalej. Zdjęcia opowiedzą Wam historię tego gorącego, lipcowego dnia. Acha, uprzedzam Wasze pytania – suknia to dzieło Agnieszki Światły :)

 

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda oferta dotycząca fotoreportażu w Dobrym Świetle – TUTAJ macie do mnie kontakt. Naturalne zdjęcia, fotografie pełne pozytywnej energii, humoru, opierające się na klasyce reportażu, znajdziecie w nich prawdziwych Was. To jest to czego szukacie? :)

 

 

 

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Przepiękna, prawdziwa historia 😊
Wszystkie Emocje na baczność 🙏

Dziękuję <3

Dziękujemy raz jeszcze za Twój nieoceniony wkład w ten wyjątkowy dzień jakim był nasz ślub. Dzięki Twojej pracy chwile i emocji, które mu towarzyszyły pozostaną z nami na zawsze zawarte w fotografii. Profesjonalizm i artyzm Twoich zdjęć urzekł nie tylko nas, ale również wszystkich naszych gości i bliskich, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tą niezapomnianą sobotę. Dziękuję z całego serca za Twój trud włożony w cay ten projekt wesela i sesji ślubnej i również za to, że sprawiłaś, że poczuliśmy się naprawdę wyjątkowi… I oczywiście również za to, że zawsze wszystkiemu towarzyszył śmiech i radość 😍😃👏Jesteś “The Best”!!! 💪✌️

dziękuję Wam z całych sił :* za te słowa, za całą atmosferę!

Cudownie, przepięknie i mega klimatycznie!