Sesje wizerunkowe dla Marek Osobistych

Mam to, czego Twoja Marka potrzebuje

wszystko zaczyna się od konceptu, poznania Twojej marki i odpowiedzeniu na pytanie, co Twoja marka chce nam przekazać

To nie są zwykłe foty wizerunkowe. To zdjęcia z historią, opowieścią o Tobie i Twojej marce.

popatrz

jak to wygląda w praktyce, bo zdjęcia mają być przede wszystkim użytkowe!

ZDJĘCIA DODAJĄ KOPA

Prawniczka, przedzdolna dziewczyna, która obraca się w tematach zrównoważonego rozwoju biznesu. Wykorzystuje swoje zdjęcia głównie na LinkedIn. W koncepcie sesji ważne było, aby ująć motyw przeplatania się biznesu i środowiska naturalnego (zielone kimono, odbicie natury w szkle)

Asia jest wedding-plannerką. Zdjęć używa do tworzenia ofert, na swojej www oraz do komunikacji na social mediach. Skupiłyśmy się na umiejętnościach Asi - świetnych relacjach z podwykonawcami, umięjętności doboru miejsca, motywu pod ślub.

Gabinet kosmetologii Centrum Uroda wykorzystuje zdjęcia na Instagramie, Facebooku oraz w materiałach drukowanych i w swoim salonie - wyświetlanych na monitorach. Skupiłyśmy się podczas tej sesji na oddaniu naturalnego piękna każdej z dziewczyn pracujących w gabinecie. Dobry, klasyczny portret!

DO DZIAŁANIA!

Karolina jest tłumaczką, naszym motywem przewodnim sesji była komunikacja. Robiłyśmy więc sesje w metrze (symbolika), czerpałyśmy z miasta i zaprosiłyśmy też do zdjęć jej koleżankę. W końcu chodzi nam rozmawianie :)

Kasia i Arek tworzą team w życiu i w pracy. Ważne było dla mnie pokazać ich pozytywny vibe w otoczeniu złotych motywów (światło, złota ściana) i oczywiście w towarzystwie ich psa Goldena.

Agata prowadzi kursy online przygotowujące do matury z geografii. Podzieliłyśmy sobie sesję na różne działy z geo, dlatego byłyśmy i w mieście i w lesie, i... w wodzie!

ELASTIC FANTASTIC

oferta podzielona jest na 4 elementy

jak je połączysz? :)

koncept

Ukrywa się w cieniu, ale jest podstawą sesji. Trzeba nad nim dobrze popracować, trochę się spocić umysłowo, ale uwierzcie, warto. Dzięki temu zdjęcia opierają się na wyróżnikach marki, mówią Waszym językiem, opowiadają Waszą historię.

oferta

2 konsultacje telefoniczne

moodboard

wyznaczony koncept sesji

cena:

500 pln

research miejsca

kontekst miejsca ma znaczący wpływ na przekaz zdjęć. Bywa, że nie szukam długo. Wiem, że ma być studio lub wybrany plener. Czasem jednak research musi być pogłębiony, trzeba pojechać, zobaczyć światło, zapytać o możliwość zrobienia fot.

oefrta

dobranie miejsca

sprawdzenie miejsca

kontakty/współpraca

Ipsus Tellus

cena

0-500 pln

sesja

To jest to, na co czekamy z ekscytacją! Wisienka na torcie, wszystko mamy przemyślane, wystarczy pomysły wdrożyć w życie i mieć z tego niezły fun :) Nie umiecie pozować? No problem, prowadzę Was przez cały proces, zaufajcie mi!

oferta

sesja w wybranym miejscu

2-4 godzin sesji

selekcja i foty do wyboru

profesjonalna obróbka

cena

1200 pln (15 fot) 1700 pln (25 fot)

storytelling

widzicie jak potrafię łączyć fotografię ze słowem? Klasa dziennikarska, podyplomówka z nowoczesnego marketingu, kilka lat współpracy z mediami w agencjach PR. Do każdego zdjęcia mogę podrzucić Wam pomysł na ciekawą historię, którą wykorzystacie w social mediach. Wszystko oparte na wyróżnikach Waszej marki.

oferta

hasłowo opisana historia

oryginalny content

cena

500 pln/10 fot

najczęściej wybierane pakiety

01

03

02

Fantastic 2

Fantastic 1

Fantastic 3

Koncept sesji + sesja 15 fot (research miejscówek jest po Twojej stronie :)

Koncept sesji + pogłębiony research miejscówek do sesji + sesja 25 fot

Koncept sesji + pogłębiony research miejscówek do sesji + sesja 15 fot

cena:

cena:

cena:

2200 pln

1700 pln

2700 pln

to jest to!

to jest to!

to jest to!

"Zdjęcia są profesjonalne i mają w sobie to coś, opowiadają moją historię. Czasami śmieje się, że pozwoliły mi odkryć siebie na nowo."

Agata stanęła przed sporym wyzwaniem. Jestem adwokatem, ale zdjęcia w todze nie wchodziły w grę. Zajmuję się innowacyjną i młodą dziedziną prawa, która łączy w sobie finanse, środowisko naturalne i kwestie społeczne. Tę innowacyjność, dynamikę i młodość chciałam oddać na zdjęciach, symbolicznie. W kwestiach kreatywnych zaufałam Agacie w 100%, od opracowania mood board, wyboru miejsca na sesję aż po wybór outfitu i to była to najlepsza decyzja.

dziękuję! twoje zdjęcia sprawiły, że moja marka rośnie

"To jest niezwykle budujące, że jakiekolwiek zdjęcie, które wstawiam na www czy na social media czy nawet do stopki maila wygląda po prostu mega pro!"

FAQ

Które elementy Elastic-Fantastic to must-have?

Jak wygląda proces współpracy i płatność?

Jeżeli czujecie: tak! To jest ten czas, aby dodać kopa mojej marce, to... zdzwaniamy się na krótką rozmowę i ogarniamy, w jakim zakresie potrzebne jest Wam moje wsparcie. Płatność rozbijana jest na części, w zależności od ilości elementów w sesji. Ostatnią fakturę wystawiam w momencie wysłania linka ze zdjęciami do wyboru.

Sesja :) Jeżeli masz świetnie obcykany temat komunikacji Twojej marki, masz pomysły - możesz sama zrobić moodboard, opracować koncept i dobrać miejscówki. Jeżeli potrzebujesz minimalnego wsparcia, moja konsultacja, w zależności od zaangażowania, będzie wyceniana indywidualnie. I może wynieść O pln, jeżeli tylko potrzebujesz poklepania po plecach ;)

Czy możemy zrobić sesję bez konceptu?

Gdzie wykonujesz sesje?

Absolutnie nie! :) Jeżeli Ty jesteś odpowiedzialna za koncept i miejsce, ostatecznie musimy je wspólnie zaakceptować, żeby zmierzać w tym samym kierunku. Bez pomysłów zdjęcia błądzą i wyrażają przypadkowe rzeczy. A mają przecież wyrażać i to w mocny sposób - Twoją markę.

Jestem z Wrocławia, ale sesje wykonuję w całej Polsce. Zdarzało mi się robić research miejscówek na odległość ;) W zależności od konceptu sesji wybieramy studio, plener lub kawiarnię/ciekawe miejsce pasujące pod Twoją markę. Dojazdy do innego miasta oraz studio wyceniane są indywidualnie.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.