Sesja ślubna w stylu egzotycznym – Palmiarnia w Wałbrzychu

27 listopada 2017

Jak dzwoni Roma Szafarek z nowym pomysłem na sesję ślubną, to ciężko jej odmówić ;) Zobaczcie, co tym razem wyszło z naszej współpracy i kogo jeszcze gościliśmy :)

slub w stylu egzotycznym - sesja w palmiarni slub w stylu egzotycznym - sesja w palmiarni slub w stylu egzotycznym - sesja w palmiarni - slubny bukiet egzotyczny slubny bukiet kwiaty egzotyczne - sesja poslubna w palmiarni sesja slubna w palmiarni - palmiarnia walbrzych slub w stylu egzotycznym - sesja slubna w palmiarni walbrzych slub w stylu egzotycznym - sesja w palmiarni walbrzychmakijaz w stylu egzotycznym - slub w stylu egzotycznym - sesja w palmiarni slub w stylu egzotycznym - sesja w palmiarni slub w stylu egzotycznym - sesja w palmiarni

slub w stylu egzotycznym - sesja slubna w palmiarni

W poszukiwaniu czegoś świeżego, nowego i pełnego energii sięgnęliśmy do egzotyki :) Ślub z motywami egzotycznymi w polskich warunkach? Dlaczego nie! Zacznijmy od początku. Za wszystkie stylizacje, makijaż i upięcie była odpowiedzialna Roma Szafarek. Cztery przedstawione propozycje różnią się dodatkami, fryzurami oraz sukniami ślubnymi. Niewiarygodnie oryginalny naszyjnik pochodził z kolekcji marki Duras Design, z kolei suknie ślubne to dzieło Agnieszki Światły, której projekty wyróżniają się dostojnością, elegancją, wyrafinowanym stylem i odważnymi formami. Całość kreacji dopełniały kwiaty od niezawodnych dziewczyn z Kwiatowni, tworząc swoje kompozycje udało im się osiągnąć kwintesencję egzotyki. Sesję zrealizowaliśmy w Palmiarni Wałbrzych, to miejsce zdecydowanie oddaje klimat, o którym marzyliśmy. Na koniec wielkie podziękowania dla Spot Management Models oraz dzielnej Mai, być może przyszłej pannie młodej :) Mam nadzieję, że będzie to dla Was inspiracja w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań na Wasz ślub. Jeżeli kochacie żywe kolory, odważne dodatki i nie boicie się czasem bardziej zaszaleć, to może to właśnie jest idealna propozycja dla Was :) 

SHARE THIS STORY