Sesja Tomka i jego rodzinki

26 lutego 2019

naturalna sesja rodzinna we wroclawiu - sesja z pieskiem

Z Pauliną miałam się spotkać jeszcze w jej ciąży, ale tak wszystko się złożyło, że na sesję załapał się już Tomek :) czyli synek Pauliny i Andrzeja. To były pierwsze dwa tygodnie jego życia i muszę przyznać, że był baaaardzo dzielny! Sesję udało nam się zrobić dosyć szybko, a pomagała nam w niej Kora :D (tak, to ten uroczy czarny labrador). Jak zawsze, na początku wytłumaczyłam wszystko co i jak :) Powiedziałam Paulinie i Andrzejowi, jak będziemy pracować, żeby się nie martwili pozowaniem, bo będę im dawała wskazówki, żeby skupili się przede wszystkim na kontakcie z Tomkiem, a ja będę poszukiwała dobrego światła i chwytała najlepsze chwile :) Tak spędzony czas to czysta przyjemność! Zapraszam Was do oglądnięcia :))

naturalna sesja rodzinna we wroclawiu - naturalne zdjęcie z mama

naturalna sesja rodzinna we wroclawiu - naturalne zdjecia z synkiem

naturalna sesja rodzinna we wroclawiu - naturalne zdjecia z rodzicami

naturalna sesja rodzinna we wroclawiu - sesja lifestyle w domu

naturalna sesja rodzinna we wroclawiu - zdjecie taty z synkiem

naturalna sesja rodzinna we wroclawiu

naturalna sesja rodzinna we wroclawiu - sesja z pieskiem

Jeżeli Wy również chcielibyście, abym uchwyciła dla Was takie chwile pełne miłości, zapraszam serdecznie na naturalną sesję rodzinną, chętnie odwiedzę Was we Wrocławiu lub w jego okolicach. Gdy tworzę ten wpis już myślę o zbliżającej się wiośnie i sesjach plenerowych, chętnie się z Wami spotkam :)) Szczegóły – o TUTAJ

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Dziękujemy za przemiłą atmosferę podczas sesji i zdjęcia!:-) Tomek szybko rośnie i już teraz patrzę na nie z rozczuleniem jakim jeszcze chwilę temu był okruszkiem.

Bardzo się cieszę, że udało nam się “zatrzymać” te chwile tuż po urodzeniu. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy :) Ściskam :))