agata podróżuje w czasie i przestrzeni

Praca Agaty przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Reportaż ślubny w niesamowity sposób oddaje nasze wspomnienia tego dnia. To cudowne uchwycenie ułamków sekund i momentów, tych ważnych, rodzinnych i pełnych emocji, ale też tych "z przymrużeniem oka". Współpraca w świetnej atmosferze, bardzo dobry kontakt od pierwszej rozmowy, 100 % profesjonalizmu i wytrwałości, ale też otwartości i swobody. Agata najprawdopodobniej podróżuje w czasoprzestrzeni, bo jest z aparatem zawsze w odpowiednim miejscu i czasie.

nasze zdjęcia są takie prawdziwe

Agata jest super sympatyczną i profesjonalną osobą. Nasze zdjęcia ślubne są takie prawdziwe, ze świetnie uchwyconymi emocjami i do tego piękne bo zrobione z dobrym światłem;) Byłam pod ogromnym wrażeniem Agaty elastyczności i umiejętności stworzenia bardzo luźnej atmosfery przy której wszyscy goście czuli się bardzo swobodnie. Dzięki jej wyczuciu ludzi czuliśmy się naprawdę komfortowoj. Zdjęcia zostały nam przekazane zgodnie z ustalonymi ramami czasowymi i były bardzo ładnie zapakowane - nawet w takich szczegółach Agata wykazuje wysokie poczucie estetyki!

naturalne i dynamiczne!

Nie mogliśmy lepiej wybrać naszego fotografa. Mieliśmy ślub i wesele w plenerze. Agata jest prawdziwą profesjonalistką, na każdym etapie naszej współpracy było widać, że ma duże doświadczenie, słucha klienta, a robienie zdjęć to jej pasja. Zdecydowanie polecam każdemu, komu marzą się naturalne, dynamiczne zdjęcia, które prawdziwie odzwierciedlą rzeczywistość